Garmin HRM 200 pulzusmérő mellkasi Bluetooth/ANT+ fekete
Kód: SIAGARZEA0079
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin HRM 200 pulzusmérő mellkasi Bluetooth/ANT+ fekete| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Pulzusszám-rögzítés átvitele | Bluetooth/ANT+ |
| Állítható pánt | Igen |
| Stopperóra | Nem |
| Szín | Fekete |
| Mérés típusa | Mellkas |
| Pánt beállítási tartománya | 56 - 72 cm |
| Akkumulátor élettartama | 8765 óra |
| Akkumulátor típusa | CR2032 |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Szélesség | 68 mm |
| Súly | 20 g |
| Magasság | 31,6 mm |
| Mélység | 11 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, UKCA, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), Kanadai Ipari Bizottság (IC), WEEE, RCM |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches - Accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.094 kg |
| EAN vonalkód: | 753759349554 |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Pulzusszám-rögzítés átvitele: | Bluetooth/ANT+ |
| Állítható pánt: | Igen |
| Stopperóra: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Mérés típusa: | Mellkas |
| Pánt beállítási tartománya: | 56 - 72 cm |
| Akkumulátor élettartama: | 8765 óra |
| Akkumulátor típusa: | CR2032 |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Szélesség: | 68 mm |
| Súly: | 20 g |
| Magasság: | 31,6 mm |
| Mélység: | 11 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, UKCA, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), Kanadai Ipari Minisztérium (IC), Elektromos és elektronikus hulladék, RCM |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

