Garmin fēnix 8 Pro 3,56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digitální 454 x 454 px Dotyková obrazovka Grafit, Titanová Wi-Fi GPS
Kód: SIAGARZEG0406
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin fēnix 8 Pro 3,56 cm (1.4") AMOLED 51 mm Digitální 454 x 454 px Dotyková obrazovka Grafit, Titanová Wi-Fi GPS| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| GLONASS | Ano |
| GPS | Ano |
| Galileo | Ano |
| Podpora ANT+ | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Mobilní síťové připojení | Ano |
| Oznámení v kalendáři | Ano |
| Tréninkové doporučení | Ano |
| Funkce Virtual Partner (závod proti rychlosti/tempu) | Ano |
| Barometrický výškoměr | Ano |
| Zobrazení počasí | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Doporučená aktivita | Basketbal, Rowing, Rybaření, Paddling, Plavání, Box, Práce s dechem, Golf, Lyžování, Fotbal, HIIT, Outdoor rowing, Chůze, Motor sports, Plavba, Badminton, Jezdectví, Běhání, Lov, Yoga, Gymnastika, Stair stepper, Lezení, Jízda na snowboardu, Potápění, Baseball, Hokej, Turistika, Tenis, Surfování, Jízda na kole, Triatlon, Skateboardování, Volejbal, Pilates |
| Auto Pause (zast. tréninku podle rychl.) | Ano |
| Režimy pro více sportů | Ano |
| Funkce alarmu SOS | Ano |
| Uražená vzdálenost | Ano |
| Upozornění na hovory | Ano |
| Měření efektu tréninku | Ano |
| Správa osobních informací | Kalendář, Krokoměr, Budík, Stopky, Kalkulačka |
| Stopky | Ano |
| Hudební přehrávač | Ano |
| Funkce sledování napětí | Ano |
| Pokročilý trénink | Ano |
| Více cyklistických profilů | Ano |
| Kvalita spánku | Ano |
| Zabudovaný krokoměr | Ano |
| Spálené kalorie | Ano |
| Snímač hladiny kyslíku v krvi | Ano |
| Možnost aktualizace firmwaru | Ano |
| Upozornění na zprávy SMS | Ano |
| Inteligentní upozornění | Ano |
| Snímač teploty pokožky | Ano |
| Teploměr | Ano |
| Kalendář | Ano |
| Sledovač aktivity | Ano |
| Výpočet oblasti | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Měření srdečního tepu | Automatický, Manuální |
| Intervalový trénink | Ano |
| Ovládání hudby | Ano |
| Podporované aplikace | Connect IQ |
| Funkce Virtual Racer (závod proti nahrané aktivitě) | Ano |
| Monitor srdečního tepu | Ano |
| Návrh doby odpočinku | Ano |
| Časovač | Ano |
| Funkce nalezení telefonu | Ano |
| Budík | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| SMS | Ano |
| Dedikované tlačítko | Funkce |
| Aktivní minuty | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Detekce spánkové apnoe | Ano |
| Snímač hloubkoměru | Ano |
| Výdrž baterie (max.) | 648 h |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie, Lithium-ion (Li-ion) |
| Výdrž baterie | 27 dny |
| Výdrž baterie (režim GPS) | 123 h |
| Barva přezky | Šedá |
| Tržní kategorie | Sportovní hodinky |
| Voděodolnost | 10 atmosfér |
| Velikost pouzdra na hodinky | 51 mm |
| Velikost zápěstí | 127 - 210 mm |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Tvar | Kulatý |
| Barva pásu | Černá |
| Materiál pásku | Silikon |
| Barva pouzdra na hodinky | Titanová, Grafit |
| Materiál pouzdra na hodinky | Polymer, Titanová |
| Šířka pásu | 2,6 cm |
| Šířka | 51 mm |
| Tloušťka | 1,65 cm |
| Hmotnost | 90 g |
| Hloubka | 51 mm |
| Hloubka balení | 88 mm |
| Šířka balení | 94 mm |
| Hmotnost včetně balení | 280 g |
| Výška balení | 94 mm |
| Připojení sluchátek | Ne |
| USB port | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| NFC | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Podporované mobilní operační systémy | Android, iOS |
| Paměť typu flash | 32 GB |
| FM rádio | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 3,56 cm, 3,56 cm (1.4") |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Rozlišení displeje | 454 x 454 px |
| Technologie displeje | AMOLED |
| Vždy zap. displej | Ano |
| Barevný displej | Ano |
| Typ displeje | Digitální |
| Typ skla hodinek | Safír |
| Nabíječka | Ano |
| Návod na použití | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sports watches |
|---|---|
| Súly: | 0.26 kg |
| EAN vonalkód: | 753759351007 |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| ANT+ támogatás: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| Naptárértesítések: | Igen |
| Képzési ajánlások: | Igen |
| Virtuális Partner funkció (verseny a sebesség/tempó ellen): | Igen |
| Barometrikus magasságmérő: | Igen |
| Időjárás kijelző: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Ajánlott tevékenység: | Kosárlabda, Evezés, Halászat, Úszás, Doboz, Légzésgyakorlatok, Golf, Síelés, Futball, HIIT, Séta, Motorsport, Navigáció, Tollaslabda, Lovaglás, Futás, Vadászat, Jóga, Lépcsőlépcső, Tábor, Snowboardozás, Búvárkodás, Baseball, Jégkorong, Idegenforgalom, Tenisz, Szörfözés, Kerékpározás, Triatlon, Gördeszkázás, Röplabda, Pilates |
| Automatikus szünet (edzésszünet a sebesség alapján): | Igen |
| Többsportos módok: | Igen |
| SOS riasztási funkció: | Igen |
| Megtett távolság: | Igen |
| Hívásértesítések: | Igen |
| A képzés hatásának mérése: | Igen |
| Személyes adatok kezelése: | Naptár, Lépésszámláló, Ébresztőóra, Stopperóra, Számológép |
| Stopperóra: | Igen |
| Zenelejátszó: | Igen |
| Feszültségfigyelő funkció: | Igen |
| haladó képzés: | Igen |
| Alvásminőség: | Igen |
| Beépített lépésszámláló: | Igen |
| Elégetett kalóriák: | Igen |
| Vér oxigénszint-érzékelő: | Igen |
| Firmware frissítési lehetőség: | Igen |
| SMS-értesítések: | Igen |
| Intelligens értesítések: | Igen |
| Bőrhőmérséklet-érzékelő: | Igen |
| Hőmérő: | Igen |
| Naptár: | Igen |
| Aktivitáskövető: | Igen |
| Területszámítás: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Pulzusmérés: | Automatikusan, Kézikönyv |
| Intervallum edzés: | Igen |
| Zenevezérlés: | Igen |
| Támogatott alkalmazások: | Connect IQ |
| Virtuális versenyző funkció (verseny a rögzített aktivitás ellen): | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Pihenőidő-javaslat: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Telefon keresése funkció: | Igen |
| Ébresztőóra: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| SMS: | Igen |
| Aktív percek: | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| Alvási apnoe észlelése: | Igen |
| Mélységmérő érzékelő: | Igen |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor, Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor élettartama: | |
| Akkumulátor üzemideje (GPS mód): | |
| Csat színe: | Szürke |
| Piaci kategória: | Sportórák |
| Vízállóság: | 10 atmoszféra |
| Óratok mérete: | 51 mm |
| Csuklóméret: | |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Arc: | Kerek |
| Öv színe: | Fekete |
| Ragasztószalag anyaga: | szilikon |
| Óratok színe: | Titán, Grafit |
| Óratok anyaga: | |
| Öv szélessége: | 2,6 cm |
| Szélesség: | 51 mm |
| Vastagság: | 1,65 cm |
| Súly: | 90 g |
| Mélység: | 51 mm |
| Csomagolási mélység: | 88 mm |
| Csomag szélessége: | 94 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 280 g |
| Csomag magassága: | 94 mm |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | Nem |
| USB-port: | Nem |
| Bluetooth: | Igen |
| NFC: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iOS |
| Flash memória: | 32 GB |
| FM-rádió: | Nem |
| Kijelző átlója: | 3,56 cm, 3,56 cm (1,4") |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 454 x 454 képpont |
| Kijelzőtechnológia: | AMOLED |
| Mindig látható: | Igen |
| Színes kijelző: | Igen |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Óraüveg típusa: | Zafír |
| Töltő: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

