FARMINA Vet Life UltraHypo száraz kutyaeledel - 12 kg
Kód: DLZFRMKDP0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA Vet Life UltraHypo száraz kutyaeledel - 12 kg| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 12 kg |
| Az állat speciális igényei | Megfelelő emésztés, ételallergia |
| Takarmány íze | Halaknak |
| Fajtaméret | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Állattípus | Kutya |
| Egészségügyi hatások | Allergia kezelése, Emésztőrendszer ápolása |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Az állat kora | Idősek, felnőttek |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Szójamentes | Igen |
| Laktózmentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| További információk | A termék grafikai tervezése folyamatban van. A szállítás a kézbesítési határidőtől függ. |
| Egyéb jellemzők | Ételérzékenységek, allergiák |
| Fő íz | Hal |
| Tanács | FARMINA ÁLLATORVOSI LIFE |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez való hozzáférést. |
| Durva hamu | 5,3% |
| Zsírtartalom | 15% |
| Fehérjék | 18% |
| Nyersrost | 1,2% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276025449 |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 12 kg |
| Az állat speciális igényei: | Megfelelő emésztés, Ételallergia |
| Takarmány íze: | Horgászathoz |
| Fajtaméret: | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Állattípus: | KUTYA |
| Egészségügyi hatások: | Allergia kezelése, Emésztőrendszeri ápolás |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Az állat kora: | Idősebb, Felnőttek |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Szójamentes: | Igen |
| Laktózmentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| További információk: | A termék grafikai tervezése folyamatban van. A szállítás a kézbesítési határidőtől függ. |
| Egyéb jellemzők: | Ételtúlérzékenység, Allergia |
| Fő íz: | Hal |
| Tanács: | FARMINA ÁLLATORVOSI LIFE |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez. |
| Durva hamu: | 5,3% |
| Zsírtartalom: | 15% |
| Fehérjék: | 18% |
| Nyersrost: | 1,2% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

