FARMINA Vet Life Ultrahypo Canine - száraz kutyaeledel - 2 kg
Kód: DLSFRMZWI0060
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA Vet Life Ultrahypo Canine - száraz kutyaeledel - 2 kg| Fajtaméret | Minden fajtának és méretnek (2 - 80 kg) alkalmas |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Szójamentes | Igen |
| Laktózmentes | Igen |
| Súly | 2 kg |
| Egyéb jellemzők | Ételérzékenységek, allergiák |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Állattípus | Kutya |
| Egészségügyi hatások | Allergia kezelése, Hasmenés |
| Takarmány íze | Horgászathoz |
| Gluténmentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Ételallergia, akut hasmenés, bőr egészségének javítása |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Termékkategória | Állatorvosi takarmány |
| Az állat kora | Idősebb |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom | 15% |
| Durva hamu | 5,3% |
| Nyersrost | 1,2% |
| Fehérjék | 18% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.045 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276025296 |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas, Minden méret (2 - 80 kg) |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Szójamentes: | Igen |
| Laktózmentes: | Igen |
| Súly: | 2 kg |
| Egyéb jellemzők: | Ételtúlérzékenység, Allergia |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Állattípus: | KUTYA |
| Egészségügyi hatások: | Allergia kezelése, Hasmenés |
| Takarmány íze: | Horgászathoz |
| Gluténmentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia, Akut hasmenés, A bőr egészségének javítása |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány |
| Az állat kora: | Idősebb |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom: | 15% |
| Durva hamu: | 5,3% |
| Nyersrost: | 1,2% |
| Fehérjék: | 18% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

