FARMINA Vet Life hipoallergén sertéshúsos és burgonyás száraz kutyaeledel - 2 kg
Kód: VETFRMKSP0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA Vet Life hipoallergén sertéshúsos és burgonyás száraz kutyaeledel - 2 kg| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Fő íz | Sertéshús |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Gluténmentes, Ételérzékenység, Allergiák |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | FARMINA ÁLLATORVOSI LIFE |
| Fajtaméret | Minden fajtának és méretnek (2 - 80 kg) alkalmas |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Takarmány íze | Sertéshús, édesburgonya |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Egészségügyi hatások | Allergia kezelése, Emésztőrendszeri ápolás |
| Gluténmentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Ételallergia |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Szójamentes | Igen |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 2 kg |
| Laktózmentes | Igen |
| Állattípus | Kutya |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez való hozzáférést. |
| Fehérjék | 18% |
| Nyersrost | 1,7% |
| Zsírtartalom | 13% |
| Durva hamu | 7,6% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.04 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276040954 |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Fő íz: | Sertéshús |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Gluténmentes, Ételtúlérzékenység, Allergia |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | FARMINA ÁLLATORVOSI LIFE |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas, Minden méret (2 - 80 kg) |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Takarmány íze: | Sertéshús, Édesburgonya |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Egészségügyi hatások: | Allergia kezelése, Emésztőrendszeri ápolás |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Ételallergia |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Szójamentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 2 kg |
| Laktózmentes: | Igen |
| Állattípus: | KUTYA |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez. |
| Fehérjék: | 18% |
| Nyersrost: | 1,7% |
| Zsírtartalom: | 13% |
| Durva hamu: | 7,6% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

