FARMINA Vet Life hipoallergén halas és burgonyás száraz kutyaeledel - 12 kg.
Kód: DLZFRMKDP0023
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA Vet Life hipoallergén halas és burgonyás száraz kutyaeledel - 12 kg.| Fajtaméret | Extra kicsi (<4 kg), Óriási (>45 kg), Kicsi (5-10 kilogramm), Nagy (26-44 kg), Közepes (11-25 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Ételérzékenység esetén is |
| Az állat kora | Felnőttek, Idősek |
| Tanács | FARMINA ÁLLATORVOSI LIFE |
| Fő íz | Hal |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Vitaminokat tartalmaz | B1-vitamin, Niacin, B6-vitamin, H-vitamin (biotin), C-vitamin, B2-vitamin, D3-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, A-vitamin |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Az állat speciális igényei | Érzékeny gyomor, ételallergia |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 12 kg |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss vízhez hozzáférést., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Káliumtartalom | 1,1% |
| Foszfor | 0,5% |
| Magnéziumtartalom | 0,09% |
| Omega-3 zsírsavak | 2,2% |
| Kolin-klorid-tartalom (100 g-onként) | 200 mg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 15 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom | 6 mg/kg |
| Nátrium | 0,25% |
| Vastartalom | 43,1 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 15000 NE/kg |
| Jódtartalom | 1,56 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 0,45 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 4,5 mg/kg |
| Taurin tartalom | 1000 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 38 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 7,5 mg/kg |
| Zsírtartalom | 13% |
| B12-vitamin tartalom | 60 μg/kg |
| Fehérjék | 15,5% |
| Biotin tartalom | 0,4 μg/kg |
| Durva hamu | 7,6% |
| E-vitamin tartalom | 150 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,15 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 900 NE/kg |
| Réztartalom | 12,2 mg/kg |
| Kalcium | 0,7% |
| Nyersrost | 1,7% |
| Mangántartalom | 68 mg/kg |
| C-vitamin tartalom | 150 mg/kg |
| Cinktartalom | 174,6 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.2 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276025418 |
| Fajtaméret: | Extra kicsi (<4 kg), Óriási (> 45 kg), Kicsi (5-10 kilogramm), Nagy (26-44 kg), Közepes (11 - 25 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Ételtúlérzékenység |
| Az állat kora: | Felnőttek, Idősebb |
| Tanács: | FARMINA ÁLLATORVOSI LIFE |
| Fő íz: | Hal |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Vitaminokat tartalmaz: | B1-vitamin, Niacin, B6-vitamin, H-vitamin (biotin), C-vitamin, B2-vitamin, D3-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, A-vitamin |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Az állat speciális igényei: | Érzékeny gyomor, Ételallergia |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 12 kg |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson hozzáférést friss vízhez., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Káliumtartalom: | 1,1% |
| Foszfor: | 0,5% |
| Magnéziumtartalom: | 0,09% |
| Omega-3 zsírsavak: | 2,2% |
| Kolin-klorid-tartalom (100 g-onként): | 200 mg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 15 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom: | 6 mg/kg |
| Nátrium: | 0,25% |
| Vastartalom: | 43,1 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 15000 NE/kg |
| Jódtartalom: | 1,56 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 0,45 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 4,5 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 1000 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 38 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 7,5 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 13% |
| B12-vitamin tartalom: | 60 μg/kg |
| Fehérjék: | 15,5% |
| Biotin tartalom: | 0,4 μg/kg |
| Durva hamu: | 7,6% |
| E-vitamin tartalom: | 150 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,15 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 900 NE/kg |
| Réztartalom: | 12,2 mg/kg |
| Kalcium: | 0,7% |
| Nyersrost: | 1,7% |
| Mangántartalom: | 68 mg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 150 mg/kg |
| Cinktartalom: | 174,6 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

