FARMINA N&D Tök Bárány & Áfonya Puppy Mini - száraz eledel kölyökkutyáknak - 7 kg.
Kód: DLZFRMKDP0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Tök Bárány & Áfonya Puppy Mini - száraz eledel kölyökkutyáknak - 7 kg.| Fajtaméret | Kistestű fajták 5-10 kg, Extra kicsi (<4 kg), Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Kategória | A kutyádnak |
| Háziállat fajtája | Tacskó, máltai selyemkutya |
| Vitaminokat tartalmaz | H-vitamin (biotin), C-vitamin, D3-vitamin, B2-vitamin, A-vitamin, B6-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, B1-vitamin, Niacin |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Laktózmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Takarmány íze | Tök, Bárány, Áfonya |
| Súly | 7 kg |
| Állati életszakaszok | Az anya és a kölykök vemhesség és szoptatása |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Junior |
| Egyéb jellemzők | Ízületi támogatás, ételérzékenység |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Fő íz | Csirke |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Tanács | FARMINA N&D Tök |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Mangántartalom | 64,6 mg/kg |
| Biotin tartalom | 400 μg/kg |
| Szeléntartalom | 0,00088 mg/kg |
| C-vitamin tartalom | 160 mg/kg |
| Kolin-klorid-tartalom (100 g-onként) | 280 mg |
| Cinktartalom | 163,8 mg/kg |
| Nedvességtartalom | 9% |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 4,8 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1600 NE/kg |
| Durva hamu | 8,1% |
| L-karnitin tartalom | 300 mg/kg |
| Réztartalom | 15,8 mg/kg |
| Taurin tartalom | 1000 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 8 mg/kg |
| Vastartalom | 58,3 mg/kg |
| Omega-3 zsírsavak | 0,9% |
| A-vitamin tartalom | 16000 NE/kg |
| Zsírtartalom | 20% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 16 mg/kg |
| Nyersrost | 1,9% |
| Fehérjék | 35% |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 40 mg/kg |
| Kalcium | 1,1% |
| B12-vitamin tartalom | 0,1 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 0,48 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom | 6,4 mg/kg |
| Foszfor | 0,91% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 7 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276033628 |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Extra kicsi (<4 kg), Kicsi (5-10 kilogramm) |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Háziállat fajtája: | Tacskó, Máltai kutya |
| Vitaminokat tartalmaz: | H-vitamin (biotin), C-vitamin, D3-vitamin, B2-vitamin, A-vitamin, B6-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, B1-vitamin, Niacin |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Laktózmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Takarmány íze: | Tök, Bárány, Áfonya |
| Súly: | 7 kg |
| Állati életszakaszok: | Az anya és a kölykök vemhesség és szoptatása |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Junior |
| Egyéb jellemzők: | Ízületi támogatás, Ételtúlérzékenység |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Fő íz: | Csirke |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Tanács: | FARMINA N&D Tök |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Mangántartalom: | 64,6 mg/kg |
| Biotin tartalom: | 400 μg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,00088 mg/kg |
| C-vitamin tartalom: | 160 mg/kg |
| Kolin-klorid-tartalom (100 g-onként): | 280 mg |
| Cinktartalom: | 163,8 mg/kg |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 4,8 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1600 NE/kg |
| Durva hamu: | 8,1% |
| L-karnitin tartalom: | 300 mg/kg |
| Réztartalom: | 15,8 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 1000 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 8 mg/kg |
| Vastartalom: | 58,3 mg/kg |
| Omega-3 zsírsavak: | 0,9% |
| A-vitamin tartalom: | 16000 NE/kg |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 16 mg/kg |
| Nyersrost: | 1,9% |
| Fehérjék: | 35% |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 40 mg/kg |
| Kalcium: | 1,1% |
| B12-vitamin tartalom: | 0,1 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 0,48 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom: | 6,4 mg/kg |
| Foszfor: | 0,91% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

