FARMINA N&D Tök Bárány & Áfonya Puppy Medium & Maxi - száraz eledel kölyökkutyáknak - 2,5 kg
Kód: DLZFRMKSP0038
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Tök Bárány & Áfonya Puppy Medium & Maxi - száraz eledel kölyökkutyáknak - 2,5 kg| Fajtaméret | Nagytestű fajta 25 - 45 kg, Közepestestű fajta 10 - 25 kg |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr, Gabonamentes, Ételérzékenység |
| Tanács | FARMINA N&D Tök |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Vitaminokat tartalmaz | B9-vitamin (folsav), C-vitamin, B5-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, Omega-3, D3-vitamin, Omega-6, B1-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, H-vitamin (biotin), B2-vitamin, A-vitamin |
| Állati életszakaszok | Kölyökkutya |
| Fő íz | Bárány |
| Takarmány íze | Bárány, áfonya |
| Súly | 2,5 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat kora | Junior |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 16 mg/kg |
| Durva hamu | 8,1% |
| Réztartalom | 88 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1600 NE/kg |
| L-karnitin tartalom | 300 mg/kg |
| Cinktartalom | 910 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 40 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom | 6,4 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 8 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom | 0,1 μg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 0,48 mg/kg |
| Zsírtartalom | 20% |
| Nyersrost | 1,9% |
| A-vitamin tartalom | 16000 NE/kg |
| Nedvességtartalom | 9% |
| Fehérjék | 35% |
| Mangántartalom | 380 mg/kg |
| Taurin tartalom | 1000 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 4,8 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Omega-6 zsírsavak | 3,4% |
| Foszfor | 0,91% |
| Omega-3 zsírsavak | 0,9% |
| Kolin-klorid tartalom | 2800 mg/kg |
| Kalcium | 1,1% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.685 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276033246 |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Gabonamentes, Ételtúlérzékenység |
| Tanács: | FARMINA N&D Tök |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Vitaminokat tartalmaz: | B9-vitamin (folsav), C-vitamin, B5-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, Omega-3, D3-vitamin, Omega-6, B1-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, H-vitamin (biotin), B2-vitamin, A-vitamin |
| Állati életszakaszok: | Kölyökkutya |
| Fő íz: | Bárány |
| Takarmány íze: | Bárány, Áfonya |
| Súly: | 2,5 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat kora: | Junior |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 16 mg/kg |
| Durva hamu: | 8,1% |
| Réztartalom: | 88 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1600 NE/kg |
| L-karnitin tartalom: | 300 mg/kg |
| Cinktartalom: | 910 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 40 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom: | 6,4 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 8 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom: | 0,1 μg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 0,48 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Nyersrost: | 1,9% |
| A-vitamin tartalom: | 16000 NE/kg |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Fehérjék: | 35% |
| Mangántartalom: | 380 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 1000 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 4,8 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Omega-6 zsírsavak: | 3,4% |
| Foszfor: | 0,91% |
| Omega-3 zsírsavak: | 0,9% |
| Kolin-klorid tartalom: | 2800 mg/kg |
| Kalcium: | 1,1% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

