FARMINA N&D Tök Bárány & Áfonya Adult Mini – száraz kutyatáp – 2,5 kg
Kód: DLZFRMKSP0039
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Tök Bárány & Áfonya Adult Mini – száraz kutyatáp – 2,5 kg| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súly | 2,5 kg |
| Vitaminokat tartalmaz | B1-vitamin, C-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, B5-vitamin, D3-vitamin, B9-vitamin (folsav), B12-vitamin, E-vitamin, H-vitamin (biotin), B2-vitamin, A-vitamin |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Bárány |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Ételérzékenység, Gabonamentes |
| Takarmány íze | Bárány, tök, áfonya |
| Tanács | FARMINA N&D Tök |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Háziállat fajtája | Jack Russell terrier, máltai kutya |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 4,5 mg/kg |
| Omega-3 zsírsavak | 0,9% |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Kolin-klorid tartalom | 2500 mg/kg |
| Zsírtartalom | 18% |
| B12-vitamin tartalom | 0,1 μg/kg |
| Nedvességtartalom | 9% |
| L-karnitin tartalom | 300 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1500 NE/kg |
| Mangántartalom | 380 mg/kg |
| Réztartalom | 88 mg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 15 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 15000 NE/kg |
| Fehérjék | 28% |
| Kalcium | 1,4% |
| Durva hamu | 8,6% |
| Foszfor | 1,1% |
| Omega-6 zsírsavak | 3,3% |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 37,5 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 0,45 mg/kg |
| Nyersrost | 2,9% |
| Taurin tartalom | 1000 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 7,5 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom | 6 mg/kg |
| Cinktartalom | 910 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.56 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276033277 |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súly: | 2,5 kg |
| Vitaminokat tartalmaz: | B1-vitamin, C-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, B5-vitamin, D3-vitamin, B9-vitamin (folsav), B12-vitamin, E-vitamin, H-vitamin (biotin), B2-vitamin, A-vitamin |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Bárány |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Ételtúlérzékenység, Gabonamentes |
| Takarmány íze: | Bárány, Tök, Áfonya |
| Tanács: | FARMINA N&D Tök |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Háziállat fajtája: | Jack Russell terrier, Máltai kutya |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 4,5 mg/kg |
| Omega-3 zsírsavak: | 0,9% |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Kolin-klorid tartalom: | 2500 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 18% |
| B12-vitamin tartalom: | 0,1 μg/kg |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| L-karnitin tartalom: | 300 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1500 NE/kg |
| Mangántartalom: | 380 mg/kg |
| Réztartalom: | 88 mg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 15 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 15000 NE/kg |
| Fehérjék: | 28% |
| Kalcium: | 1,4% |
| Durva hamu: | 8,6% |
| Foszfor: | 1,1% |
| Omega-6 zsírsavak: | 3,3% |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 37,5 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 0,45 mg/kg |
| Nyersrost: | 2,9% |
| Taurin tartalom: | 1000 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 7,5 mg/kg |
| B6-vitamin tartalom: | 6 mg/kg |
| Cinktartalom: | 910 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

