FARMINA N&D Tök Adult Mini Vaddisznó és Alma - száraz kutyatáp - 7 kg
Kód: DLZFRMKDP0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Tök Adult Mini Vaddisznó és Alma - száraz kutyatáp - 7 kg| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fő íz | Vaddisznó |
| Tanács | FARMINA N&D Tök |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Ételérzékenység esetén is |
| Fajtaméret | Kistestű fajták 5-10 kg, Kicsi (2-10 kg), Extra kicsi (<4 kg) |
| Takarmány íze | Vaddisznó |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Nem |
| Laktózmentes | Igen |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Szójamentes | Igen |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Állattípus | Kutya |
| Háziállat fajtája | Máltai kutya |
| Kutyafajta | Minden miniatűr kutyafajta, minden kistestű kutyafajta |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly | 7 kg |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Durva hamu | 6,6% |
| Zsírtartalom | 18% |
| Nyersrost | 2,9% |
| Fehérjék | 30% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 7.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276033659 |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fő íz: | Vaddisznó |
| Tanács: | FARMINA N&D Tök |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Ételtúlérzékenység |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Kicsi (2-10 kg), Extra kicsi (<4 kg) |
| Takarmány íze: | Vaddisznó |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Nem |
| Laktózmentes: | Igen |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Szójamentes: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Állattípus: | KUTYA |
| Háziállat fajtája: | Máltai kutya |
| Kutyafajta: | Minden miniatűr kutyafajta, Minden kistestű kutyafajta |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly: | 7 kg |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 6,6% |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Nyersrost: | 2,9% |
| Fehérjék: | 30% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

