FARMINA N&D Tengeri sügér, spirulina és édeskömény felnőtt mini - száraz kutyatáp - 2 kg
Kód: DLPFRMKAS0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Tengeri sügér, spirulina és édeskömény felnőtt mini - száraz kutyatáp - 2 kg| Kutyafajta | Kistestű kutyafajták, Minden miniatűr kutyafajta |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet |
| Súly | 2 kg |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Állattípus | Kutya |
| Takarmány íze | Tengeri sügér |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | FARMINA N&D Fehér |
| Fajtaméret | Extra kis testű (<4 kg), Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Kistestű 5-10 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Gluténmentes | Igen |
| Laktózmentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők | Hajra és bőrre, Gabonamentes, Gluténmentes |
| Fő íz | Hal |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Szójamentes | Igen |
| Háziállat fajtája | Máltai kutya |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 7,9% |
| Fehérjék | 23% |
| Zsírtartalom | 18% |
| Nedvességtartalom | 9% |
| Nyersrost | 2,9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.04 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276041012 |
| Kutyafajta: | Kis kutyafajták, Minden miniatűr kutyafajta |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet |
| Súly: | 2 kg |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Állattípus: | KUTYA |
| Takarmány íze: | Tengeri sügér |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | FARMINA N&D Fehér |
| Fajtaméret: | Extra kicsi (<4 kg), Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Kistestű 5-10 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Gluténmentes: | Igen |
| Laktózmentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Gabonamentes, Gluténmentes |
| Fő íz: | Hal |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Háziállat fajtája: | Máltai kutya |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 7,9% |
| Fehérjék: | 23% |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Nyersrost: | 2,9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

