FARMINA N&D Quinoa Dog Skin&Coat Venison&Conut Adult Medium&Maxi - száraz kutyatáp - 7 kg
Kód: DLPFRMKAS0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Quinoa Dog Skin&Coat Venison&Conut Adult Medium&Maxi - száraz kutyatáp - 7 kg| Egyéb jellemzők | Monoprotein, Csirkementes, Haj- és bőrbarát, Gluténmentes |
| Kategória | A kutyádnak |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Fajtaméret | Közepes fajták 10 - 25 kg, Nagy fajták 25 - 45 kg, Közepes és nagy (11-44 kg) |
| Szezonális ajánlat | Tavaszi |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Játék |
| Tanács | FARMINA N&D Quinoa |
| Kutyafajta | Minden közepes és nagytestű kutyafajta |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Súly | 7 kg |
| Gluténmentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Takarmány íze | Szarvas, kókuszdió |
| Cukormentes | Nem |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Laktózmentes | Igen |
| Állattípus | Kutya |
| Szójamentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Durva hamu | 7,9% |
| Nedvességtartalom | 9% |
| Zsírtartalom | 12% |
| Fehérjék | 23% |
| Nyersrost | 2,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 7.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276041982 |
| Egyéb jellemzők: | Monoproteinek, Csirke nélkül, Haj és bőr, Gluténmentes |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Fajtaméret: | Közepes testsúlyú 10-25 kg, Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes és nagy (11-44 kg) |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Játék |
| Tanács: | FARMINA N&D Quinoa |
| Kutyafajta: | Minden közepes és nagytestű kutyafajta |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Súly: | 7 kg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Takarmány íze: | Szarvas, Kókuszdió |
| Cukormentes: | Nem |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Laktózmentes: | Igen |
| Állattípus: | KUTYA |
| Szójamentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 7,9% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Zsírtartalom: | 12% |
| Fehérjék: | 23% |
| Nyersrost: | 2,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

