FARMINA N&D Quinoa Dog Skin & Coat Venison, Coconut Adult Mini - száraz kutyatáp - 2,5 kg
Kód: DLPFRMKAS0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Quinoa Dog Skin & Coat Venison, Coconut Adult Mini - száraz kutyatáp - 2,5 kg| Súly | 2,5 kg |
| Kutyafajta | Minden miniatűr kutyafajta, kistestű kutyafajták |
| Állattípus | Kutya |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Takarmány íze | Szarvas, kókuszdió |
| Gluténmentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Allergiamentes, Csirkementes, Szőr- és bőrmentes, Gabonamentes |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Cukormentes | Igen |
| Fajtaméret | Kistestű fajták 5-10 kg, Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Extra kistestű (<4 kg) |
| Laktózmentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Tanács | FARMINA N&D Quinoa |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Ételallergia, Bőr egészségének javítása |
| Egészségügyi hatások | Allergiakezelés, Bőr és szőrzet |
| Szójamentes | Igen |
| Fő íz | Játék |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Háziállat fajtája | Máltai kutya |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Nyersrost | 2,8% |
| Durva hamu | 7,9% |
| Zsírtartalom | 12% |
| Fehérjék | 23% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.7 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276040091 |
| Súly: | 2,5 kg |
| Kutyafajta: | Minden miniatűr kutyafajta, Kis kutyafajták |
| Állattípus: | KUTYA |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Takarmány íze: | Szarvas, Kókuszdió |
| Gluténmentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Allergia, Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Cukormentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Extra kicsi (<4 kg) |
| Laktózmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Tanács: | FARMINA N&D Quinoa |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Ételallergia, A bőr egészségének javítása |
| Egészségügyi hatások: | Allergiakezelés, Bőr és szőrzet |
| Szójamentes: | Igen |
| Fő íz: | Játék |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Háziállat fajtája: | Máltai kutya |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Nyersrost: | 2,8% |
| Durva hamu: | 7,9% |
| Zsírtartalom: | 12% |
| Fehérjék: | 23% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

