FARMINA N&D Quinoa Dog Kacsa, Brokkoli, Spárga Ivartalanított Adult Mini - száraz kutyatáp - 2,5 kg
Kód: DLPFRMKAS0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Quinoa Dog Kacsa, Brokkoli, Spárga Ivartalanított Adult Mini - száraz kutyatáp - 2,5 kg| Termékkategória | Száraz étel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | FARMINA N&D Quinoa |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Gluténmentes, Sterilizálás |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fő íz | Kacsa |
| Háziállat fajtája | Máltai kutya |
| Fajtaméret | Kistestű fajták 5-10 kg, Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Extra kistestű (<4 kg) |
| Állattípus | Kutya |
| Laktózmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Kutyafajta | Kistestű kutyafajták, Minden miniatűr kutyafajta |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Az állat speciális igényei | Sterilizált |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Cukormentes | Igen |
| Takarmány íze | Kacsa, Brokkoli |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Gluténmentes | Igen |
| Súly | 2,5 kg |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Zsírtartalom | 11% |
| Durva hamu | 7,8% |
| Fehérjék | 30% |
| Nedvességtartalom | 9% |
| Nyersrost | 5,6% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.56 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276038630 |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | FARMINA N&D Quinoa |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Gluténmentes, Sterilizáció |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fő íz: | Kacsa |
| Háziállat fajtája: | Máltai kutya |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Extra kicsi (<4 kg) |
| Állattípus: | KUTYA |
| Laktózmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Kis kutyafajták, Minden miniatűr kutyafajta |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Sterilizált |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Cukormentes: | Igen |
| Takarmány íze: | Kacsa, Brokkoli |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Gluténmentes: | Igen |
| Súly: | 2,5 kg |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Zsírtartalom: | 11% |
| Durva hamu: | 7,8% |
| Fehérjék: | 30% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Nyersrost: | 5,6% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

