FARMINA N&D Prime Vaddisznó és Alma Adult Medium & Maxi - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: DLZFRMKDP0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Prime Vaddisznó és Alma Adult Medium & Maxi - száraz kutyatáp - 12 kg| Vitaminokat tartalmaz | B1-vitamin, A-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, B2-vitamin, H-vitamin (biotin), niacin, B6-vitamin, C-vitamin, D3-vitamin |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fajtaméret | Nagy (26-44 kg), Óriás (> 45 kg), Közepes (11-25 kg), Nagytestű fajta 25-45 kg, Közepestestű fajta 10-25 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Játék |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Ételérzékenység esetén is |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Tanács | FARMINA N&D Prime |
| Súly | 12 kg |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kategória | A kutyádnak |
| Takarmány íze | Alma, vaddisznó |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék | 34% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 15 mg/kg |
| Vastartalom | 58,3 mg/kg |
| Zsírtartalom | 18% |
| Nyersrost | 2,6% |
| B6-vitamin tartalom | 6 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 37,5 mg/kg |
| Omega-3 zsírsavak | 0,9% |
| C-vitamin tartalom | 150 mg/kg |
| Kalcium | 1% |
| E-vitamin tartalom | 600 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 4,5 mg/kg |
| Réztartalom | 15,8 mg/kg |
| Mangántartalom | 64,6 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1500 NE/kg |
| Szeléntartalom | 0,00088 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 7,5 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom | 0,1 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 15000 NE/kg |
| Foszfor | 0,8% |
| Biotin tartalom | 380 μg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 0,45 mg/kg |
| Nedvességtartalom | 9% |
| Cinktartalom | 163,8 mg/kg |
| Taurin tartalom | 1000 mg/kg |
| Kolin-klorid-tartalom (100 g-onként) | 250 mg |
| L-karnitin tartalom | 300 mg/kg |
| Durva hamu | 7,9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276036094 |
| Vitaminokat tartalmaz: | B1-vitamin, A-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, B2-vitamin, H-vitamin (biotin), Niacin, B6-vitamin, C-vitamin, D3-vitamin |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fajtaméret: | Nagy (26-44 kg), Óriási (> 45 kg), Közepes (11 - 25 kg), Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Játék |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Ételtúlérzékenység |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Tanács: | FARMINA N&D Prime |
| Súly: | 12 kg |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Takarmány íze: | Alma, Vaddisznó |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 34% |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 15 mg/kg |
| Vastartalom: | 58,3 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Nyersrost: | 2,6% |
| B6-vitamin tartalom: | 6 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 37,5 mg/kg |
| Omega-3 zsírsavak: | 0,9% |
| C-vitamin tartalom: | 150 mg/kg |
| Kalcium: | 1% |
| E-vitamin tartalom: | 600 mg/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 4,5 mg/kg |
| Réztartalom: | 15,8 mg/kg |
| Mangántartalom: | 64,6 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1500 NE/kg |
| Szeléntartalom: | 0,00088 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 7,5 mg/kg |
| B12-vitamin tartalom: | 0,1 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 15000 NE/kg |
| Foszfor: | 0,8% |
| Biotin tartalom: | 380 μg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 0,45 mg/kg |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Cinktartalom: | 163,8 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 1000 mg/kg |
| Kolin-klorid-tartalom (100 g-onként): | 250 mg |
| L-karnitin tartalom: | 300 mg/kg |
| Durva hamu: | 7,9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

