FARMINA N&D Ocean Dog lazac, tőkehal, sárgadinnye, dinnye Adult Mini - száraz kutyatáp - 7 kg
Kód: DLPFRMKAS0023
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
FARMINA N&D Ocean Dog lazac, tőkehal, sárgadinnye, dinnye Adult Mini - száraz kutyatáp - 7 kg| Tanács | FARMINA N&D Ocean Canine |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fő íz | Hal |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Fajtaméret | Kistestű fajták 5-10 kg, Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Extra kistestű (<4 kg) |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Háziállat fajtája | Máltai kutya |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Takarmány íze | Dinnye, lazac, tőkehal |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Laktózmentes | Igen |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Szójamentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Kutyafajta | Minden miniatűr kutyafajta, kistestű kutyafajták |
| Súly | 7 kg |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Állattípus | Kutya |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu | 8,5% |
| Nyersrost | 2,9% |
| Nedvességtartalom | 9% |
| Fehérjék | 30% |
| Zsírtartalom | 18% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 7 kg |
| EAN vonalkód: | 8010276039323 |
| Tanács: | FARMINA N&D Ocean Canine |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fő íz: | Hal |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg, Kistestű kutyafajták (4-14 kg), Extra kicsi (<4 kg) |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Háziállat fajtája: | Máltai kutya |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Takarmány íze: | Görögdinnye dinnye, Lazac, Tőkehal |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Laktózmentes: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Szójamentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Kutyafajta: | Minden miniatűr kutyafajta, Kis kutyafajták |
| Súly: | 7 kg |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Állattípus: | KUTYA |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu: | 8,5% |
| Nyersrost: | 2,9% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Fehérjék: | 30% |
| Zsírtartalom: | 18% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

