EUROWET Wita-Vet Complex - kutyáknak szánt étrend-kiegészítők - 400 tabletta
Kód: DLPEWESPL0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Wita-Vet Complex - kutyáknak szánt étrend-kiegészítők - 400 tabletta| Kategória | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Szójamentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Gabonamentes, Terhesség és szoptatás, Lábadozás, Fokozott aktivitás |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat speciális igényei | Vitalitás megőrzése, Vitalitás, Lábadozás, Regenerálódás, Növekedési időszak, terhesség és szoptatás |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Cukormentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Tabletta |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súly | 300 g |
| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Figyelmeztetés | Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként. Száraz és hűvös helyen tárolandó. Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.445 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785440821 |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Szójamentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Gabonamentes, Terhesség és szoptatás, Lábokozás, Fokozott aktivitás |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat speciális igényei: | Vitalitás fenntartása, Életerő, Felépülési idő, Felépülés, Növekedési időszak, terhesség és szoptatás |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Cukormentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Tabletta |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súly: | 300 g |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Figyelmeztetés: | Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

