EUROWET Wita-Vet Complex 8g - kutyáknak való étrend-kiegészítők - 80 tabletta
Kód: DLPEWESPL0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Wita-Vet Complex 8g - kutyáknak való étrend-kiegészítők - 80 tabletta| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes | Igen |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Az állat speciális igényei | Vitalitás, Lábadozás, Felépülés, Növekedési időszak, terhesség és szoptatás, Vitalitás fenntartása |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Adagolási forma | Tabletta |
| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Súlytartomány | 0 g - 200 g |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Fokozott aktivitás, Gabonamentes, Terhesség és szoptatás, Lábodzás, Gluténmentes |
| Gluténmentes | Igen |
| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Súly | 150 g |
| Cukormentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.7 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785441125 |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes: | Igen |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Az állat speciális igényei: | Életerő, Felépülési idő, Felépülés, Növekedési időszak, terhesség és szoptatás, Vitalitás fenntartása |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Adagolási forma: | Tabletta |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Fokozott aktivitás, Gabonamentes, Terhesség és szoptatás, Lábokozás, Gluténmentes |
| Gluténmentes: | Igen |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Súly: | 150 g |
| Cukormentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

