EUROWET Wita-Vet Complex 8g - doplňky stravy pro psy - 80 tablet
Kód: DLPEWESPL0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Wita-Vet Complex 8g - doplňky stravy pro psy - 80 tablet| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Tableta |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Bez obilovin, Těhotenství a kojení, Zvýšená aktivita, Bez lepku, Rekonvalescence |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete | Zachování vitality, Doba rekonvalescence, Zotavení, Vitalita, Období růstu, těhotenství a kojení |
| Hmotnost | 150 g |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.7 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785441125 |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Tableta |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Bez obilovin, Těhotenství a kojení, Zvýšená aktivita, Bez lepku, Rekonvalescence |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Specifické potřeby zvířete: | Zachování vitality, Doba rekonvalescence, Zotavení, Vitalita, Období růstu, těhotenství a kojení |
| Hmotnost: | 150 g |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

