EUROWET Uromil - kutyáknak szánt étrend-kiegészítők - 30 tabletta
Kód: DLPEWESPL0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Uromil - kutyáknak szánt étrend-kiegészítők - 30 tabletta| Adagolási forma | Por |
| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Súlytartomány | 0 g - 200 g |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Gluténmentes | Igen |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | A bélflóra stabilizálása, a bélbaktériumok túlszaporodásának megelőzése, a megfelelő emésztés, az emésztőrendszer védelme |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súly | 100 g |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Gabonamentes, Emésztést támogató |
| Cukormentes | Nem |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes | Igen |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Figyelmeztetés | Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként. Száraz és hűvös helyen tárolandó. Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Zsírtartalom | 0,3% |
| Nyersrost | 0,4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.04 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785442825 |
| Adagolási forma: | Por |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Gluténmentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | A bélflóra stabilizálása, A bélbaktériumok túlszaporodásának megelőzése, Megfelelő emésztés, Az emésztőrendszer védelme |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súly: | 100 g |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Gabonamentes, Emésztés támogatása |
| Cukormentes: | Nem |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes: | Igen |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Figyelmeztetés: | Ne használja kiegyensúlyozott étrend helyettesítőjeként., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Zsírtartalom: | 0,3% |
| Nyersrost: | 0,4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

