EUROWET Sötét szőrzetű kutyáknak való sampon - 1l
Kód: DLPEWEPIE0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Sötét szőrzetű kutyáknak való sampon - 1l| Csomagolás típusa | Üveg |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Alkalmas az ilyen típusú állati szőrökhöz | Rövid szőrzet, Közepes szőrzet, Barna szőrzet, Sötét szőrzet, Hosszú szőrzet, Fekete szőrzet |
| Kategória | A kutyádnak |
| Samponhatás | Tápláló, Gubancolódásgátló, Sötétítő, Színkiemelő, Fényes, Hidratáló |
| Termékkategória | Sampon |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Súly | 1 kg |
| Kötet | 1000 ml |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó., A termék káros lehet a környezetre, tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Care |
|---|---|
| Súly: | 1.07 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785443198 |
| Csomagolás típusa: | Üveg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Alkalmas az ilyen típusú állati szőrökhöz: | Rövid kabát, Közepes szőrzet, Barna kabát, Sötét kabát, Hosszú haj, Fekete kabát |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Samponhatás: | Tápláló, Megakadályozza a gubancolódást, Fényerőszabályozás, Okker színek, Fényes, Hidratáló |
| Termékkategória: | Sampon |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Súly: | 1 kg |
| Kötet: | 1000 ml |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó., A termék káros lehet a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

