EUROWET Shih Tzu - sampon kutyáknak - 1l
Kód: DLPEWEPIE0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Shih Tzu - sampon kutyáknak - 1l| Kategória | A kutyádnak |
| Samponhatás | Simító, Okker színek, Hidratáló, Fényes, Frissítő |
| Alkalmas az ilyen típusú állati szőrzethez | Rövid szőrzet, Hosszú szőrzet, Közepes szőrzet |
| Csomagolás típusa | Üveg |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Sampon |
| Kötet | 1000 ml |
| Súly | 1 kg |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó., A termék káros lehet a környezetre, tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Care |
|---|---|
| Súly: | 1.065 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785443204 |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Samponhatás: | Simítás, Okker színek, Hidratáló, Fényes, Üdítő |
| Alkalmas az ilyen típusú állati szőrökhöz: | Rövid kabát, Hosszú kabát, Közepes szőrzet |
| Csomagolás típusa: | Üveg |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Sampon |
| Kötet: | 1000 ml |
| Súly: | 1 kg |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Gyermekektől elzárva tartandó., A termék káros lehet a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

