EUROWET Milvet - tejpótló kutyáknak és macskáknak - 800g
Kód: DLPEWEKAM0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Milvet - tejpótló kutyáknak és macskáknak - 800g| Fő íz | Tej |
| Súlytartomány | 500 g - 999 g |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Gluténmentes | Igen |
| Kategória | Kutyádnak, macskáknak |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Növekedési időszak |
| Cukormentes | Igen |
| Az állat kora | Junior |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes | Nem |
| Csomagolás típusa | Tud |
| Az állat speciális igényei | Növekedési időszak |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 800 g |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Lejárati idő előtt fogyassza el., Emberi fogyasztásra nem alkalmas. |
| Zsírtartalom | 20% |
| Nyersrost | 0% |
| Durva hamu | 6% |
| Fehérjék | 30% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.035 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785442672 |
| Fő íz: | Tej |
| Súlytartomány: | 500 g - 999 g |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Gluténmentes: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak, Macskák számára |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Növekedési időszak |
| Cukormentes: | Igen |
| Az állat kora: | Junior |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes: | Nem |
| Csomagolás típusa: | Tud |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 800 g |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., A lejárati idő előtt fogyassza el., Nem emberi fogyasztásra szánt. |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Nyersrost: | 0% |
| Durva hamu: | 6% |
| Fehérjék: | 30% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

