EUROWET Máltai selyemszőrű - kutyáknak való sampon - 1l
Kód: DLPEWEPIE0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUROWET Máltai selyemszőrű - kutyáknak való sampon - 1l| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal |
| Termékkategória | Sampon |
| Samponhatás | Okker színek, Simító, Fehérítő, Fényesítő, Frissítő, Hidratáló |
| Alkalmas az ilyen típusú állati szőrökhöz | Fehér köpeny, hosszú kabát |
| Csomagolás típusa | Üveg |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súly | 1 kg |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Kötet | 1000 ml |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe, bőrre és ruhára kerülést., A termék káros lehet a környezetre, tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Care |
|---|---|
| Súly: | 1.065 kg |
| EAN vonalkód: | 5907785443761 |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Termékkategória: | Sampon |
| Samponhatás: | Okker színek, Simítás, Fehérítő, Fényes, Üdítő, Hidratáló |
| Alkalmas az ilyen típusú állati szőrökhöz: | Fehér köpeny, Hosszú kabát |
| Csomagolás típusa: | Üveg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súly: | 1 kg |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kötet: | 1000 ml |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., A termék káros lehet a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

