EUPHORIA Fresh Junior Közepes és Nagytestű Kutyáknak Pulykával és Nyúllal - Száraz Kutyaeledel - 12kg
Kód: DLPBFDKAS0099
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
EUPHORIA Fresh Junior Közepes és Nagytestű Kutyáknak Pulykával és Nyúllal - Száraz Kutyaeledel - 12kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Kutyafajta | Minden nagytestű kutyafajta, Minden közepes és nagytestű kutyafajta, Minden közepes méretű kutyafajta |
| Súly | 12 kg |
| Cukormentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Ízületvédelem, Növekedési időszak, Erős immunitás, Bőr egészségének javítása |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Csirkementes, Immunrendszer támogatás, Ízületi támogatás, Növekedési időszak |
| Gluténmentes | Igen |
| Az állat kora | Junior |
| Szójamentes | Igen |
| Fő íz | Törökország |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Kategória | A kutyádnak |
| Tanács | EUFÓRIA Friss |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret | Nagytestű fajta 25 - 45 kg, Közepestestű fajta 10 - 25 kg |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Durva hamu | 9,7% |
| Fehérjék | 30% |
| Zsírtartalom | 16,5% |
| Nyersrost | 3,3% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.18 kg |
| EAN vonalkód: | 5906744522271 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Minden nagytestű kutyafajta, Minden közepes és nagytestű kutyafajta, Minden közepes méretű kutyafajta |
| Súly: | 12 kg |
| Cukormentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Ízületvédelem, Növekedési időszak, Erős immunitás, A bőr egészségének javítása |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Csirke nélkül, Immunitás támogatás, Ízületi támogatás, Növekedési időszak |
| Gluténmentes: | Igen |
| Az állat kora: | Junior |
| Szójamentes: | Igen |
| Fő íz: | Törökország |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Tanács: | EUFÓRIA Friss |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 9,7% |
| Fehérjék: | 30% |
| Zsírtartalom: | 16,5% |
| Nyersrost: | 3,3% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

