ENDORFY Arx 700 ARGB ház
Kód: OBUENDOBU0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ENDORFY Arx 700 ARGB ház| Támogatott fix lemezméretek | 2,5, 3,5" |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| 2,5" / 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Maximális tápegység hossza | 34 cm |
| Világítás | ARGB |
| Grafikus kártya maximális hossza | 41 cm |
| Formátum | ATX |
| Alkalmas | Játék |
| Bővítőhelyek száma | 7 |
| Modell | PC |
| Támogatott alaplapformátumok | Mini-ITX, Micro ATX, ATX |
| Porszűrő | Igen |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Be/ki gomb | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság | 17,9 cm |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Szín | Fekete |
| 2,5"-os rekeszek száma | 6 |
| Magasság | 486 mm |
| Súly | 8,5 kg |
| Szélesség | 228 mm |
| Mélység | 472 mm |
| Vékony optikai meghajtó | Nem |
| USB A típusú portok száma | 2 |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| Hangkimenet | Igen |
| Hangbemenet | Igen |
| Támogatott hátsó hűtőborda ventilátorméretek | 140 mm, 120 mm |
| Támogatott felső hűtőborda-ventilátor méretek | 120 mm, 240 mm, 360 mm, 280 mm |
| Támogatott elülső hűtőborda ventilátorméretek | 360 mm, 280 mm, 240 mm, 120 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok | 1x 140 mm |
| Támogatott ventilátorok száma | 8 |
| Elülső ventilátorok beszerelve | 3x 140 mm |
| Tápegység mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 12 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018666327 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 2.5, 3,5" |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| 2,5" / 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Maximális tápegység hossza: | 34 cm |
| Világítás: | ARGB |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 41 cm |
| Formátum: | ATX |
| Alkalmas: | Játék |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Modell: | PC |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mini-ITX, Mikro ATX, ATX |
| Porszűrő: | Igen |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 17,9 cm |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 6 |
| Magasság: | 486 mm |
| Súly: | 8,5 kg |
| Szélesség: | 228 mm |
| Mélység: | 472 mm |
| Vékony optikai meghajtó: | Nem |
| USB A típusú portok száma: | 2 |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Hangkimenet: | Igen |
| Hangbemenet: | Igen |
| Támogatott hátsó hűtőborda ventilátorméretek: | 140 mm, 120 mm |
| Támogatott felső hűtőborda-ventilátor méretek: | 120 mm, 240 mm, 360 mm, 280 mm |
| Támogatott elülső hűtőborda ventilátorméretek: | 360 mm, 280 mm, 240 mm, 120 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 140 mm |
| Támogatott ventilátorok száma: | 8 |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 3x 140 mm |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

