ELTON 750ML SZIVÁRVÁNY PASZTELL
Kód: SIAKABBID0033
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ELTON 750ML SZIVÁRVÁNY PASZTELL| Anyag | Tritán |
| Könnyű nyitás | Igen |
| Szín | Rózsaszín |
| Terméktípus | Üveg |
| Légmentesen záródó | Igen |
| Átmérő | 7,5 cm |
| Kötet | 500 ml |
| Magasság | 246 mm |
| Magasság (fedél nélkül) | 20,2 cm |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Kerülje a palack leejtését a mechanikai sérülések elkerülése érdekében., Ne használja a palackot forró folyadékok tárolására., Első használat előtt mossa el a palackot. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Water bottles and shakers |
|---|---|
| Súly: | 0.21 kg |
| EAN vonalkód: | 5407005143445 |
| Anyag: | Tritán |
| Könnyű nyitás: | Igen |
| Szín: | Rózsaszín |
| Terméktípus: | Üveg |
| Légmentesen záródó: | Igen |
| Átmérő: | 7,5 cm |
| Kötet: | 500 ml |
| Magasság: | 246 mm |
| Magasság (fedél nélkül): | 20,2 cm |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a palack leejtését a mechanikai sérülések elkerülése érdekében., Ne használja a palackot forró folyadékok tárolására., Első használat előtt mossa el a palackot. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

