Deuter Trail túrahátizsák 32 l, fekete
Kód: BAGDUTPLE0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Trail túrahátizsák 32 l, fekete| Belső tárolótok | Igen |
| Minimális felhasználó magassága | 185 cm |
| Maximális felhasználó magassága | 205 cm |
| Fő termék színe | Fekete |
| Külső zsebek | Elülső zseb, Oldalsó zseb |
| Ajánlott nem | Egynemű |
| Cipzáras zsebek | Igen |
| Mellkasi öv | Igen |
| Zárás típusa | Csatos záródás, Cipzár |
| Színezés | Egyszínű |
| Kötet | 32 liter |
| Hossz | 660 mm |
| Súly | 1,15 kg |
| Szélesség | 290 mm |
| Mélység | 200 mm |
| Esővédelem | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne terhelje túl a hátizsákot, hogy elkerülje a hátsérüléseket. Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
| Anyag | Újrahasznosított anyag, Poliészter, Poliamid |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| Súly: | 1.17 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051164250 |
| Belső tárolótok: | Igen |
| Minimális felhasználó magassága: | 185 cm |
| Maximális felhasználó magassága: | 205 cm |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Külső zsebek: | Elülső zseb, Oldalsó zseb |
| Ajánlott nem: | Egynemű |
| Cipzáras zsebek: | Igen |
| Mellkasi öv: | Igen |
| Zárás típusa: | Csattal zárható, Cipzár |
| Színezés: | Egyszínű |
| Kötet: | 32 liter |
| Hossz: | 660 mm |
| Súly: | 1,15 kg |
| Szélesség: | 290 mm |
| Mélység: | 200 mm |
| Esővédelem: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
| Anyag: | Újrahasznosított anyag, Poliészter, Poliamid |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

