Deuter Trail Trekking hátizsák 30 l Zöld
Kód: BAGDUTPLE0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Trail Trekking hátizsák 30 l Zöld| Külső zsebek | Oldalsó zseb, Elülső zseb |
| Zárás típusa | Húzózsinór, Cipzár |
| Belső tárolótok | Igen |
| Maximális felhasználó magassága | 195 cm |
| Fő termék színe | Zöld |
| Minimális felhasználó magassága | 170 cm |
| Ajánlott nem | Egynemű |
| Cipzáras zsebek | Igen |
| Mellkasi öv | Igen |
| Hossz | 630 mm |
| Kötet | 30 liter |
| Mélység | 200 mm |
| Súly | 1,12 kg |
| Szélesség | 290 mm |
| Esővédelem | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne terhelje túl a hátizsákot, hogy elkerülje a hátsérüléseket. Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
| Anyag | Poliészter, Újrahasznosított anyag, Poliamid |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| Súly: | 1.17 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051171876 |
| Külső zsebek: | Oldalsó zseb, Elülső zseb |
| Zárás típusa: | Húzózsinór, Cipzár |
| Belső tárolótok: | Igen |
| Maximális felhasználó magassága: | 195 cm |
| Fő termék színe: | Zöld |
| Minimális felhasználó magassága: | 170 cm |
| Ajánlott nem: | Egynemű |
| Cipzáras zsebek: | Igen |
| Mellkasi öv: | Igen |
| Hossz: | 630 mm |
| Kötet: | 30 liter |
| Mélység: | 200 mm |
| Súly: | 1,12 kg |
| Szélesség: | 290 mm |
| Esővédelem: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
| Anyag: | Poliészter, Újrahasznosított anyag, Poliamid |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

