Deuter Race 16 - túra hátizsák (Cherry/Masala)
Kód: BAGDUTPLE0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Race 16 - túra hátizsák (Cherry/Masala)| Külső zsebek | Oldalsó zseb |
| Esővédelem | Igen |
| Belső zsebek | Hidratációs rendszer rekesz |
| Szín neve | Cseresznye/Masala |
| Fő termék színe | Piros, Szürke |
| Sisaktartó | Igen |
| Lineáris sűrűség | 100 D |
| Fogantyú | Igen |
| Tevékenység | Túrázás, Kerékpározás |
| Kulcstartó | Igen |
| Újrahasznosított anyagokból készült termék | Igen |
| Folyadéktartály kapacitása | 3 liter |
| Szíj | Igen |
| Anyag | Poliamid |
| Derékszíj | Igen |
| Fényvisszaverő elemek | Igen |
| Zárás típusa | Cipzár |
| PFAS-mentes | Igen |
| Magasság | 460 mm |
| Mélység | 160 mm |
| Súly | 590 g |
| Kötet | 16 liter |
| Szélesség | 260 mm |
| Figyelmeztetés | Ne terhelje túl a hátizsákot, hogy elkerülje a hátsérüléseket. Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| Súly: | 0.62 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051172439 |
| Külső zsebek: | Oldalsó zseb |
| Esővédelem: | Igen |
| Belső zsebek: | Hidratációs rendszer rekesz |
| Szín neve: | Cseresznye/Masala |
| Fő termék színe: | Piros, Szürke |
| Sisaktartó: | Igen |
| Lineáris sűrűség: | 100 D |
| Fogantyú: | Igen |
| Tevékenység: | Túrázás, Kerékpározás |
| Kulcstartó: | Igen |
| Újrahasznosított anyagokból készült termék: | Igen |
| Folyadéktartály kapacitása: | 3 liter |
| Szíj: | Igen |
| Anyag: | Poliamid |
| Derékszíj: | Igen |
| Fényvisszaverő elemek: | Igen |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| PFAS-mentes: | Igen |
| Magasság: | 460 mm |
| Mélység: | 160 mm |
| Súly: | 590 g |
| Kötet: | 16 liter |
| Szélesség: | 260 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

