Deuter Junior - gyermek túrahátizsák (Juhar/Borostyán)
Kód: BAGDUTPLE0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Junior - gyermek túrahátizsák (Juhar/Borostyán)| Hátizsák típusa | Alkalmi hátizsák |
| Minimális gyermekmagasság | 130 cm |
| Kor | Gyerekes |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Fő termék színe | Szürke, Borostyánszínű |
| Színezés | Monoton |
| Maximális gyermekmagasság | 168 cm |
| Hossz | 410 mm |
| Kötet | 18 liter |
| Súly | 400 g |
| Mélység | 200 mm |
| Szélesség | 230 mm |
| Figyelmeztetés | Ne terhelje túl a hátizsákot, hogy elkerülje a hátsérüléseket. Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
| Anyag | Poliamid 210D |
| PFAS-mentes | Igen |
| Újrahasznosított anyagokból készült termék | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| Súly: | 0.448 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051172606 |
| Hátizsák típusa: | Alkalmi hátizsák |
| Minimális gyermekmagasság: | 130 cm |
| Kor: | Gyerekes |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Fő termék színe: | Szürke, Borostyán |
| Színezés: | Monoton |
| Maximális gyermekmagasság: | 168 cm |
| Hossz: | 410 mm |
| Kötet: | 18 liter |
| Súly: | 400 g |
| Mélység: | 200 mm |
| Szélesség: | 230 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
| Anyag: | Poliamid 210D |
| PFAS-mentes: | Igen |
| Újrahasznosított anyagokból készült termék: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

