Deuter Duffel 35 - Utazótáska (Atlanti/tintakék)
Kód: BAGDUTPLE0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter Duffel 35 - Utazótáska (Atlanti/tintakék)| Belső zsebek | Hálós zsebek |
| Fő termék színe | Kék, sötétkék |
| Szín neve | Atlanti tinta |
| Minőségi tulajdonos | 3 |
| Zárás típusa | Cipzár |
| Fogantyú | Igen |
| Fényvisszaverő elemek | Nem |
| Nem típusa | Bármely nem |
| Tevékenység | Túrázás, Hosszú túrák, Rövid kirándulások |
| Behelyezési lyuk | Felső |
| Terméktípus | Táska |
| Vízálló | Igen |
| Belső kapacitás | 35 liter |
| Szélesség | 500 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Súly | 512 g |
| Mélység | 300 mm |
| Figyelmeztetés | Ne terhelje túl a hátizsákot, hogy elkerülje a hátsérüléseket. Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| Súly: | 0.59 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051167213 |
| Belső zsebek: | Hálós zsebek |
| Fő termék színe: | Kék, Sötétkék |
| Szín neve: | Atlanti tinta |
| Minőségi tulajdonos: | 3 |
| Zárás típusa: | Cipzár |
| Fogantyú: | Igen |
| Fényvisszaverő elemek: | Nem |
| Nem típusa: | Bármely nem |
| Tevékenység: | Túrázás, Hosszú túrák, Rövid kirándulások |
| Behelyezési lyuk: | Felső |
| Terméktípus: | Táska |
| Vízálló: | Igen |
| Belső kapacitás: | 35 liter |
| Szélesség: | 500 mm |
| Magasság: | 230 mm |
| Súly: | 512 g |
| Mélység: | 300 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

