Deuter AC Lite 32 női túrahátizsák 32 l fekete
Kód: BAGDUTPLE0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter AC Lite 32 női túrahátizsák 32 l fekete| Fő termék színe | Fekete |
| Nem típusa | Egynemű |
| Lineáris sűrűség | 600D |
| Tevékenység | Túrázás, Túrázás, Hosszú túrák |
| Keret típusa | Belső keret |
| Szellőzés | Igen |
| Hátsó szellőzés | Igen |
| Bővíthető | Nem |
| Súly | 1,02 kg |
| Kötet | 32 liter |
| Magasság | 640 mm |
| Szélesség | 330 mm |
| Mélység | 260 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Ne terhelje túl a hátizsákot, hogy elkerülje a hátsérüléseket., Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát., Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy megakadályozza a tartalom elvesztését. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| Súly: | 1.077 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051157177 |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Lineáris sűrűség: | 600D |
| Tevékenység: | Túrázás, Túrázás, Hosszú túrák |
| Keret típusa: | Belső keret |
| Szellőzés: | Igen |
| Hátsó szellőzés: | Igen |
| Bővíthető: | Nem |
| Súly: | 1,02 kg |
| Kötet: | 32 liter |
| Magasság: | 640 mm |
| Szélesség: | 330 mm |
| Mélység: | 260 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

