Deuter AC Lite 25 EL - túrahátizsák (fekete)
Kód: BAGDUTPLE0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Deuter AC Lite 25 EL - túrahátizsák (fekete)| Fő termék színe | Fekete |
| Tevékenység | Túrázás, Túrázás, Hosszú túrák |
| Nem típusa | Egynemű |
| Víztartály térfogata | 3 liter |
| SOS jel | Igen |
| Kulcstartó | Igen |
| Keret típusa | Belső keret |
| Bővíthető | Nem |
| Szellőzés | Igen |
| Belső zsebek | Hidratációs rendszer rekesz |
| Bottartó | Igen |
| Felhasználó magassága | 185 - 205 cm |
| Hossz | 560 mm |
| Mélység | 250 mm |
| Szélesség | 320 mm |
| Kötet | 25 liter |
| Súly | 920 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Ne terhelje túl a hátizsákot, hogy elkerülje a hátsérüléseket. Győződjön meg arról, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését. Rendszeresen ellenőrizze a hátizsák állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
| Újrahasznosított anyagokból készült termék | Igen |
| PFAS-mentes | Igen |
| Anyag | 210D poliamid, 600D poliészter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| Súly: | 0.974 kg |
| EAN vonalkód: | 4046051156941 |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Tevékenység: | Túrázás, Túrázás, Hosszú túrák |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Víztartály térfogata: | 3 liter |
| SOS jel: | Igen |
| Kulcstartó: | Igen |
| Keret típusa: | Belső keret |
| Bővíthető: | Nem |
| Szellőzés: | Igen |
| Belső zsebek: | Hidratációs rendszer rekesz |
| Bottartó: | Igen |
| Felhasználó magassága: | 185 - 205 cm |
| Hossz: | 560 mm |
| Mélység: | 250 mm |
| Szélesség: | 320 mm |
| Kötet: | 25 liter |
| Súly: | 920 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne terhelje túl a hátizsákját, hogy elkerülje a hátfájást., Győződjön meg róla, hogy minden rögzítőelem és zár biztonságosan rögzítve van, hogy elkerülje a tartalom elvesztését., Rendszeresen ellenőrizze hátizsákja állapotát, különösen a varrásokat és a pántokat, hogy biztosítsa tartósságát és biztonságos használatát. |
| Újrahasznosított anyagokból készült termék: | Igen |
| PFAS-mentes: | Igen |
| Anyag: | Poliamid 210D, 600D poliészter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

