DELL K2D2P tápegység/transzformátor Belső 330 W Fekete
Kód: ZDLDELNOT0062
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DELL K2D2P tápegység/transzformátor Belső 330 W Fekete| Kimeneti teljesítmény | 330 W |
| Jelenlegi | Váltóáramból egyenáramba |
| Márkakompatibilitás | Dell |
| Cél | Laptop |
| Tápegység típusa | Belső |
| Kompatibilitás | Alienware M16 (AMD) Alienware M16 R1 (Intel) Alienware M18 (AMD) Alienware M18 R1 (Intel) Alienware x16 R1 (AMD) Alienware x16 R1 (Intel) Alienware X17 R2 |
| Szín | Fekete |
| LED-jelzők | Igen |
| Mélység | 25,4 mm |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Magasság | 184 mm |
| Szélesség | 86 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for notebooks |
|---|---|
| Súly: | 0.99 kg |
| Kimeneti teljesítmény: | 330 W |
| Jelenlegi: | Váltóáramból egyenáramba |
| Márkakompatibilitás: | Dell |
| Cél: | Laptop |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Kompatibilitás: | Alienware M16 (AMD) Alienware M16 R1 (Intel) Alienware M18 (AMD) Alienware M18 R1 (Intel) Alienware x16 R1 (AMD) Alienware x16 R1 (Intel) Alienware X17 R2 |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Mélység: | 25,4 mm |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Magasság: | 184 mm |
| Szélesség: | 86 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

