CORT X100 Open Pore Black - elektrická kytara
Kód: GITCO5GIE0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CORT X100 Open Pore Black - elektrická kytara| Typ kytary | Elektrická kytara |
| Počet strun | 6 strun |
| Vhodný pro | Pravoruký |
| Poloměr hmatníku | 24 cm (9.45") |
| Šíře ořechu | 4,2 cm |
| Šířka hmatníku (nultý pražec) | 4,2 cm |
| Měřicí deska | 25 1/2" (64,77 cm) |
| Počet pražců | 22 |
| Systém snímačů | H-S-S |
| 5polohový pákový spínač | Ano |
| Materiál těla | Topol |
| Typ pražce | Standardní |
| Kombinační metoda krku | Bolt-on |
| Název barvy | Aged Cream |
| Most | 6-Point Vintage Tremolo |
| Snímačový spínač | 5polohový |
| Pickguard | Ano |
| Barva | Krémová |
| Varování | Skladujte na suchém místě, aby nedošlo k poškození dřeva., Pravidelně kontrolujte stav kabelů a elektrických připojení., Vyhněte se velkým změnám teploty a vlhkosti. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric guitars |
|---|---|
| Súly: | 3.94 kg |
| EAN vonalkód: | 8809625362157 |
| Gitár típusa: | Elektromos gitár |
| Húrok száma: | 6 húros |
| Alkalmas: | Jobbkezes |
| Fogólap sugara: | |
| Anya szélessége: | 4,2 cm |
| Fogólap szélessége (nulla érintő): | 4,2 cm |
| Mérőtábla: | 25 1/2" (64,77 cm) |
| Bundok száma: | 22 |
| 5 állású kapcsoló: | Igen |
| Test anyaga: | |
| Hálókocsi típusa: | Standard |
| Kombinált nyakú módszer: | Csavarozható |
| Szín neve: | |
| Érzékelő kapcsoló: | 5 pozíciós |
| Koptatólap: | Igen |
| Szín: | Krém |
| Figyelmeztetés: | Száraz helyen tárolandó, hogy elkerüljük a fa károsodását., Rendszeresen ellenőrizze a kábelek és az elektromos csatlakozások állapotát., Kerülje a hőmérséklet és a páratartalom nagy ingadozását. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

