Corsair 3500X RS-R ARGB MIDI torony, fekete
Kód: OBUCRIOBU0155
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Corsair 3500X RS-R ARGB MIDI torony, fekete| SSD formátum | 2,5" |
| Támogatott fix lemezméretek | 3,5" |
| Szín | Fekete |
| Formátum | Midi torony |
| Alkalmas | Játék |
| Modell | PC |
| Maximális tápegység hossza | 18 cm |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok | EATX, Micro ATX, ATX, Mini-ITX |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Világítás helye | Belső ventilátorok |
| Grafikus kártya maximális hossza | 42,5 cm |
| Oldalsó ablak | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Anyag | Edzett üveg, acél |
| Porszűrő | Igen |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| Világítás | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Be/ki gomb | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság | 17 cm |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Bővítőhelyek száma | 7 |
| Mélység | 460 mm |
| Magasság | 506 mm |
| Súly | 10,7 kg |
| Szélesség | 240 mm |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Használati utasítás | Igen |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 120 |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek | 280, 360 mm, 240 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek | 120 mm |
| Támogatott oldalsó hűtőborda méretek | 360 mm, 280 mm, 240 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők | 140 mm, 120 mm |
| Beszerelt oldalsó ventilátorok | 3x 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorátmérők | 140 mm, 120 |
| Folyadékhűtési képesség | Igen |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott tápegység-formák | ATX |
| Tápegység mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 10.82 kg |
| EAN vonalkód: | 840440407096 |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5" |
| Szín: | Fekete |
| Formátum: | Midi torony |
| Alkalmas: | Játék |
| Modell: | PC |
| Maximális tápegység hossza: | 18 cm |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok: | EATX, Mikro ATX, ATX, Mini-ITX |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Világítás helye: | Belső ventilátorok |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 42,5 cm |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Anyag: | Edzett üveg, Acél |
| Porszűrő: | Igen |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Világítás: | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 17 cm |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Mélység: | 460 mm |
| Magasság: | 506 mm |
| Súly: | 10,7 kg |
| Szélesség: | 240 mm |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Használati utasítás: | Igen |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 280, 360 mm, 240 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek: | 120 mm |
| Támogatott oldalsó hűtőborda méretek: | 360 mm, 280 mm, 240 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők: | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 mm |
| Beszerelt oldalsó ventilátorok: | 3x 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott tápegység-formák: | ATX |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

