Cardo Spirit motoros interkom 2 csatornás 400 m fekete
Kód: AKGCA3SBL0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cardo Spirit motoros interkom 2 csatornás 400 m fekete| Szín | Fekete |
| Védő funkciók | Vízálló |
| Tanúsítvány | CE IC/FCC SIG BT TELEC UKCA |
| Szélesség | 78 mm |
| Magasság | 47 mm |
| Súly | 35 gramm |
| Mélység | 19 mm |
| Maximális hatósugár | 400 méter |
| USB-port | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 55°C |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Firmware frissítési lehetőség | Igen |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Csatornák száma | 2 csatorna/csatorna |
| FM-rádió | Nem |
| Töltési idő | 2 óra |
| Beszélgetési idő | 10 óra |
| Készenléti idő | 10 nap |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Mellékelt kábelek | USB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.259 kg |
| EAN vonalkód: | 828831843425 |
| Szín: | Fekete |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Tanúsítvány: | CE IC/FCC SIG BT TELEC UKCA |
| Szélesség: | 78 mm |
| Magasság: | 47 mm |
| Súly: | 35 gramm |
| Mélység: | 19 mm |
| Maximális hatósugár: | 400 méter |
| USB-port: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 55°C |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Firmware frissítési lehetőség: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Csatornák száma: | 2 csatorna/csatorna |
| FM-rádió: | Nem |
| Töltési idő: | 2 óra |
| Beszélgetési idő: | 10 óra |
| Készenléti idő: | 10 nap |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mellékelt kábelek: | USB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

