Cardo PT200101 motoros intercom 2 csatorna 1600 m fekete
Kód: AKGCA3SBL0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cardo PT200101 motoros intercom 2 csatorna 1600 m fekete| Szín | Fekete |
| Tanúsítvány | CE IC/FCC SIG BT TELEC UKCA |
| Magasság | 46 mm |
| Szélesség | 84 mm |
| Súly | 47 g |
| Mélység | 23 mm |
| Csatornák száma | 2 csatorna/csatorna |
| FM-rádió | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 55°C |
| Maximális hatósugár | 1600 méter |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Készenléti idő | 10 nap |
| Beszélgetési idő | 13 óra |
| Töltési idő | 2 óra |
| Darabszám csomagonként | 2 darab |
| Használati utasítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.67 kg |
| EAN vonalkód: | 828831843173 |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítvány: | CE IC/FCC SIG BT TELEC UKCA |
| Magasság: | 46 mm |
| Szélesség: | 84 mm |
| Súly: | 47 g |
| Mélység: | 23 mm |
| Csatornák száma: | 2 csatorna/csatorna |
| FM-rádió: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 55°C |
| Maximális hatósugár: | 1600 méter |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Készenléti idő: | 10 nap |
| Beszélgetési idő: | 13 óra |
| Töltési idő: | 2 óra |
| Darabszám csomagonként: | 2 darab |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

