Cardo FRC2X103 motoros intercom 2 csatorna 800 m fekete
Kód: AKGCA3SBL0045
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cardo FRC2X103 motoros intercom 2 csatorna 800 m fekete| Szín | Fekete |
| Tanúsítvány | CE IC / FCC BT SIG TELEC UKCA |
| Szélesség | 78 mm |
| Magasság | 48 mm |
| Mélység | 20 mm |
| Súly | 37 g |
| Csatornák száma | 2 csatorna/csatorna |
| Maximális hatósugár | 800 méter |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| FM-rádió | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 55°C |
| Töltési idő | 2 óra |
| Beszélgetési idő | 13 óra |
| Készenléti idő | 10 nap |
| Használati utasítás | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.63 kg |
| EAN vonalkód: | 828831843036 |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítvány: | CE IC / FCC BT SIG TELEC UKCA |
| Szélesség: | 78 mm |
| Magasság: | 48 mm |
| Mélység: | 20 mm |
| Súly: | 37 g |
| Csatornák száma: | 2 csatorna/csatorna |
| Maximális hatósugár: | 800 méter |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| FM-rádió: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 55°C |
| Töltési idő: | 2 óra |
| Beszélgetési idő: | 13 óra |
| Készenléti idő: | 10 nap |
| Használati utasítás: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

