CamelBak Podium kerékpáros kulacs, 650 ml, rozsdamentes acél, zöld
Kód: SIACMLBID0066
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CamelBak Podium kerékpáros kulacs, 650 ml, rozsdamentes acél, zöld| Célcsoport | Felnőtt |
| Légmentesen záródó | Igen |
| Kupak típusa | Sportsapka |
| Szín neve | Moha |
| Könnyűsúlyú | Igen |
| Legjobb felhasználás | Kerékpár |
| Fedél színe | Zöld |
| Könnyű fogás | Igen |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Hideg ital megőrzési ideje | délután 2 órakor |
| Dupla falú | Igen |
| Szín | Zöld |
| Kötet | 650 ml |
| Színezés | Egyszínű |
| Ajánlott nem | Férfi/Nő |
| Magasság | 272 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Súly | 354 g |
| Mélység | 75 mm |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A, Biszfenol F (BPF), Biszfenol S (BPS) |
| Figyelmeztetés | Ne használja a palackot forró folyadékok tárolására., Kerülje a palack leejtését a mechanikai sérülések elkerülése érdekében., Első használat előtt mossa el a palackot. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Water bottles and shakers |
|---|---|
| Súly: | 0.38 kg |
| EAN vonalkód: | 886798048376 |
| Célcsoport: | Felnőtt |
| Légmentesen záródó: | Igen |
| Kupak típusa: | Sportsapka |
| Szín neve: | Moha |
| Könnyűsúlyú: | Igen |
| Legjobb felhasználás: | Kerékpár |
| Fedél színe: | Zöld |
| Könnyű fogás: | Igen |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Hideg ital megőrzési ideje: | délután 2 órakor |
| Dupla falú: | Igen |
| Szín: | Zöld |
| Kötet: | 650 ml |
| Színezés: | Egyszínű |
| Ajánlott nem: | Férfi/Nő |
| Magasság: | 272 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Súly: | 354 g |
| Mélység: | 75 mm |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A, Biszfenol F (BPF), Biszfenol S (BPS) |
| Figyelmeztetés: | Ne használja a palackot forró folyadékok tárolására., Kerülje a palack leejtését a mechanikai sérülések elkerülése érdekében., Első használat előtt mossa el a palackot. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

