CamelBak Podium hőszigetelt acél kulacs 650ml, kő színű
Kód: SIACMLBID0067
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CamelBak Podium hőszigetelt acél kulacs 650ml, kő színű| Legjobb felhasználás | Kerékpár |
| Célcsoport | Felnőtt |
| Kupak típusa | Sportsapka |
| Dupla falú | Igen |
| Légmentesen záródó | Igen |
| Fedél színe | Bézs |
| Szín | Bézs |
| Színezés | Egyszínű |
| Kötet | 650 ml |
| Szín neve | Kő |
| Könnyű fogás | Igen |
| Könnyűsúlyú | Igen |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Ajánlott nem | Férfi/Nő |
| Hideg ital megőrzési ideje | délután 2 órakor |
| Szélesség | 75 mm |
| Magasság | 272 mm |
| Súly | 354 g |
| Mélység | 75 mm |
| Nem tartalmaz | Biszfenol S (BPS), Biszfenol F (BPF), Biszfenol A |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Water bottles and shakers |
|---|---|
| Súly: | 0.37 kg |
| EAN vonalkód: | 886798048345 |
| Legjobb felhasználás: | Kerékpár |
| Célcsoport: | Felnőtt |
| Kupak típusa: | Sportsapka |
| Dupla falú: | Igen |
| Légmentesen záródó: | Igen |
| Fedél színe: | Bézs |
| Szín: | Bézs |
| Színezés: | Egyszínű |
| Kötet: | 650 ml |
| Szín neve: | Kő |
| Könnyű fogás: | Igen |
| Könnyűsúlyú: | Igen |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Ajánlott nem: | Férfi/Nő |
| Hideg ital megőrzési ideje: | délután 2 órakor |
| Szélesség: | 75 mm |
| Magasság: | 272 mm |
| Súly: | 354 g |
| Mélység: | 75 mm |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol S (BPS), Biszfenol F (BPF), Biszfenol A |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

