CALISTA Adult lazac - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: DLPCSTKAS0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALISTA Adult lazac - száraz kutyatáp - 12 kg| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Gluténmentes | Nem |
| Fajtaméret | Közepes fajták 10-25 kg, Nagy fajták 25-45 kg |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly | 12 kg |
| Kutyafajta | Minden közepes és nagytestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Fő íz | Lazac |
| Kategória | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Durva hamu | 7% |
| Fehérjék | 24% |
| Zsírtartalom | 14% |
| Nyersrost | 3% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.05 kg |
| EAN vonalkód: | 5901138245453 |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Gluténmentes: | Nem |
| Fajtaméret: | Közepes testsúlyú 10-25 kg, Nagytestű 25 - 45 kg |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly: | 12 kg |
| Kutyafajta: | Minden közepes és nagytestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Fő íz: | Lazac |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu: | 7% |
| Fehérjék: | 24% |
| Zsírtartalom: | 14% |
| Nyersrost: | 3% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

