CALIBRA Veterinary Diets Dog Hypoallergenic Skin&Coat - száraz kutyaeledel - 12 kg
Kód: DLPCIBKAS0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALIBRA Veterinary Diets Dog Hypoallergenic Skin&Coat - száraz kutyaeledel - 12 kg| Tanács | CALIBRA állatorvosi diéták |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Emésztési problémák, Haj és bőr |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória | A kutyádnak |
| Cukormentes | Igen |
| Fő íz | Hal |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Ételallergia |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 12 kg |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Gluténmentes | Igen |
| Termékkategória | Állatorvosi takarmány |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 7,5% |
| Zsírtartalom | 14% |
| Nyersrost | 3,2% |
| Nedvességtartalom | 10% |
| Fehérjék | 24% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.408 kg |
| EAN vonalkód: | 8594062087236 |
| Tanács: | CALIBRA állatorvosi diéták |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Emésztőrendszeri problémák, Haj és bőr |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Cukormentes: | Igen |
| Fő íz: | Hal |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Ételallergia |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 12 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Gluténmentes: | Igen |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 7,5% |
| Zsírtartalom: | 14% |
| Nyersrost: | 3,2% |
| Nedvességtartalom: | 10% |
| Fehérjék: | 24% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

