CALIBRA Veterinary Diets Dog Gastrointestinalis & Pancreas - száraz kutyaeledel - 12 kg
Kód: DLPCIBKAS0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALIBRA Veterinary Diets Dog Gastrointestinalis & Pancreas - száraz kutyaeledel - 12 kg| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Hasnyálmirigy, Emésztéstámogatás, Emésztőrendszeri problémák |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Cukormentes | Igen |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | CALIBRA állatorvosi diéták |
| Fő íz | Hal |
| Súly | 12 kg |
| Az állat speciális igényei | Megfelelő emésztés, bélrendszeri felszívódási zavar, hasnyálmirigy-elégtelenség |
| Gluténmentes | Igen |
| Termékkategória | Állatorvosi takarmány |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Szójamentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Zsírtartalom | 12% |
| Nedvességtartalom | 10% |
| Durva hamu | 7,5% |
| Fehérjék | 28% |
| Nyersrost | 1,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12 kg |
| EAN vonalkód: | 8594062087151 |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Hasnyálmirigy, Emésztés támogatása, Emésztőrendszeri problémák |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Cukormentes: | Igen |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | CALIBRA állatorvosi diéták |
| Fő íz: | Hal |
| Súly: | 12 kg |
| Az állat speciális igényei: | Megfelelő emésztés, Bélrendszeri felszívódási zavar, Hasnyálmirigy-elégtelenség |
| Gluténmentes: | Igen |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Szójamentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Zsírtartalom: | 12% |
| Nedvességtartalom: | 10% |
| Durva hamu: | 7,5% |
| Fehérjék: | 28% |
| Nyersrost: | 1,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

