CALIBRA VD Kutya Gastrointestinal & Pancreas Low Fat - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: VETCIBKSP0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALIBRA VD Kutya Gastrointestinal & Pancreas Low Fat - száraz kutyatáp - 12 kg| Állatorvosi besorolás | Teljes értékű takarmány, diétás takarmánykeverék |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Hasnyálmirigy-elégtelenség, Külső hasnyálmirigy-elégtelenség, Túlsúlyra való hajlam, Megfelelő emésztés, Bélrendszeri felszívódási zavar, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 12 kg |
| Szójamentes | Igen |
| Fő íz | Lazac |
| Gluténmentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | CALIBRA állatorvosi diéták |
| Cukormentes | Igen |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Emésztőrendszeri problémák, Túlsúly, Hasnyálmirigy |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 5,5% |
| Zsírtartalom | 8% |
| Nedvességtartalom | 10% |
| Fehérjék | 26% |
| Nyersrost | 2,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8595706702973 |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány, Takarmánykeverék |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Hasnyálmirigy-elégtelenség, Külső hasnyálmirigy-elégtelenség, Túlsúlyra való hajlam, Megfelelő emésztés, Bélrendszeri felszívódási zavar, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 12 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Fő íz: | Lazac |
| Gluténmentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | CALIBRA állatorvosi diéták |
| Cukormentes: | Igen |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Emésztőrendszeri problémák, Túlsúly, Hasnyálmirigy |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 5,5% |
| Zsírtartalom: | 8% |
| Nedvességtartalom: | 10% |
| Fehérjék: | 26% |
| Nyersrost: | 2,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

