CALIBRA Premium Line Senior & Light csirke - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: DLPCIBKAS0037
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALIBRA Premium Line Senior & Light csirke - száraz kutyatáp - 12 kg| Súly | 12 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat speciális igényei | Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, túlsúlyra való hajlam |
| Gluténmentes | Nem |
| Szójamentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Az állat kora | Idősebb |
| Tanács | CALIBRA Prémium Line |
| Egyéb jellemzők | Túlsúly, Időseknek, Általános egészség |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Fő íz | Csirke |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Zsírtartalom | 9% |
| Nyersrost | 4% |
| Fehérjék | 22% |
| Durva hamu | 6,5% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.3 kg |
| EAN vonalkód: | 8594062088943 |
| Súly: | 12 kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat speciális igényei: | Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Túlsúlyra való hajlam |
| Gluténmentes: | Nem |
| Szójamentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Az állat kora: | Idősebb |
| Tanács: | CALIBRA Prémium Line |
| Egyéb jellemzők: | Túlsúly, Időseknek, Általános egészségi állapot |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Fő íz: | Csirke |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Zsírtartalom: | 9% |
| Nyersrost: | 4% |
| Fehérjék: | 22% |
| Durva hamu: | 6,5% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

