CALIBRA Life Senior Medium Friss Marhahús - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: DLPCIBKAS0043
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALIBRA Life Senior Medium Friss Marhahús - száraz kutyatáp - 12 kg| Szójamentes | Igen |
| Tanács | CALIBRA Élet |
| Az állat speciális igényei | Vitalitás megőrzése, Vitalitás |
| Kutyafajta | Minden közepes méretű kutyafajta |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Az állat kora | Idősebb |
| Fő íz | Marhahús |
| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Gluténmentes, Idősek, Izomépítés |
| Cukormentes | Igen |
| Súly | 12 kg |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Gluténmentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Zsírtartalom | 12% |
| Fehérjék | 26% |
| Nyersrost | 3% |
| Durva hamu | 5,8% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.15 kg |
| EAN vonalkód: | 8595706701259 |
| Szójamentes: | Igen |
| Tanács: | CALIBRA Élet |
| Az állat speciális igényei: | Vitalitás fenntartása, Életerő |
| Kutyafajta: | Minden közepes méretű kutyafajta |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Az állat kora: | Idősebb |
| Fő íz: | Marhahús |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Gluténmentes, Időseknek, Izomépítés |
| Cukormentes: | Igen |
| Súly: | 12 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Gluténmentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Zsírtartalom: | 12% |
| Fehérjék: | 26% |
| Nyersrost: | 3% |
| Durva hamu: | 5,8% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

