CALIBRA Life Junior nagytestű bárányhúsos száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: DLPCIBKAS0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALIBRA Life Junior nagytestű bárányhúsos száraz kutyatáp - 12 kg| Az állat kora | Junior |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Tanács | CALIBRA Élet |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Fő íz | Bárány |
| Egyéb jellemzők | Növényi időszak, Általános egészség, Gluténmentes |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Nagytestű 25 - 45 kg |
| Kutyafajta | Minden nagytestű kutyafajta |
| Súly | 12 kg |
| Az állat speciális igényei | Növekedési időszak |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Szójamentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében. Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék | 28% |
| Nyersrost | 3% |
| Nedvességtartalom | 9% |
| Zsírtartalom | 15% |
| Durva hamu | 5,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.15 kg |
| EAN vonalkód: | 8594062086543 |
| Az állat kora: | Junior |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Tanács: | CALIBRA Élet |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Fő íz: | Bárány |
| Egyéb jellemzők: | Növekedési időszak, Általános egészségi állapot, Gluténmentes |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg |
| Kutyafajta: | Minden nagytestű kutyafajta |
| Súly: | 12 kg |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Fehérjék: | 28% |
| Nyersrost: | 3% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Zsírtartalom: | 15% |
| Durva hamu: | 5,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

