CALIBRA Dog Premium Adult Large csirke - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: DLPCIBKAS0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALIBRA Dog Premium Adult Large csirke - száraz kutyatáp - 12 kg| Kategória | A kutyádnak |
| Fajtaméret | Nagytestű 25 - 45 kg |
| Cukormentes | Igen |
| Fő íz | Csirke |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | CALIBRA Prémium Line |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Gabonamentes |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 12 kg |
| Kutyafajta | Minden nagytestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Fehérjék | 25% |
| Zsírtartalom | 14% |
| Durva hamu | 7,1% |
| Nyersrost | 2,6% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.392 kg |
| EAN vonalkód: | 8594062088868 |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg |
| Cukormentes: | Igen |
| Fő íz: | Csirke |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | CALIBRA Prémium Line |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Gabonamentes |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 12 kg |
| Kutyafajta: | Minden nagytestű kutyafajta |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Fehérjék: | 25% |
| Zsírtartalom: | 14% |
| Durva hamu: | 7,1% |
| Nyersrost: | 2,6% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

